Запис за телефоном:
+38(032) 227-32-77
+38(067) 679-35-66

Наша клініка

Стоматологічна клініка "Персона - Люкс" Ваш надійний партнер в галузі стоматології у Львові. Якщо Ви шукаєте якісні стоматологічні послуги за розумну ціну, то ми впевнені, що зможемо Вам допомогти і Ви залишитесь задоволеними. Наше головне досягнення - Ваша чарівна усмішка.

Клініка стоматології "Персона - Люкс" створена 19 вересня 2003 року. За період нашої праці ми змогли здобути довіру та вдячність наших пацієнтів. До нас приходять лікуватися усією сім'єю. Для кожного пацієнта, – і для дитини, і для дорослого, ми обираємо індивідуальний метод лікування і відповідного лікаря-стоматолога.

У нашій стоматологічній клініці сучасне обладнання,  тут працюють досвідчені лікарі, активно застосовуються новітні технології.

Компетентний адміністратор дасть відповідь на всі Ваші запитання стосовно стоматологічних послуг,  проведе запис на прийом у зручний для Вас час до фахового лікаря-стоматолога, якого Ви собі оберете.  Наш професійний підхід Ви відчуєте вже при першому телефонному зверненні  чи запису на прийом через інтернет. При першому відвідуванні лікаря-стоматолога нашої стоматологічної клініки Вам нададуть комплексну консультацію.

Усі матеріали, що використовуються в нашій клініці, - сертифіковані. Їх закупівля відбувається  офіційно у торговельних представників провідних фірм-виробників із Німеччини, США, Франції, Італії, Ізраїля та Швейцарії. В клініці ведеться суворий контроль за термінами та умовами зберігання кожного матеріалу. "Розумне" стоматологічне обладнання та додержання необхідної стерильності в клініці забезпечує знищення небезпечних вірусів імунодефіциту та гепатиту. Виключений ризик перехресної інфекції. Ефективне знеболення гарантує Вам максимум комфорту під час оперативного втручання. Наш закон - болю бути не повинно, тому використовуємо широкий спектр сучасних знеболювальних препаратів місцевої дії.

Ми ретельно стежимо за виконанням санітарно-гігієнічних норм. Стоматологічна клініка "Персона-Люкс" пропонує послуги, що відповідають кращим світовим стандартам стоматології та якості лікування. Клініка має ліцензію на кожен вид послуг. На усі види лікування надається гарантія. Кожен лікар працює з асистентом "у чотири руки", без чого сучасні методики лікування неможливі.

У стоматологічній клініці постійно проводиться підвищення кваліфікації лікарів і середнього медичного персоналу, а також пошук, аналіз і добір нових матеріалів і технологій. Весь інструментарій проходить етап стерилізації і запечатується в індивідуальні стерильні пакети. Тим самим гарантується 100% захист від інфікування. 

Ми працюємо з 9.00 до 19.00 в будні дні, з 9.00 до 14.00 в суботу , вихідний - неділя

Для попереднього запису телефонуйте за тел.(032) 227 -32 - 77, (067) 679-35-66 , або залишіть повідомлення в розділі "Запис на прийом"


* Сьогоднi iмплантологiя -
це гідна довiри тexнiкa
в стоматологii, яка вже змінила якість життя багатьом людям!

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

* Незабувайте чистити зуби двічі на день - це запорука здорової та красивої усмішки!

У Вас є запитання,
ми з радістю на нього відповімо!

2009-2018 Персона Люкс - стоматологічна клініка