Запис за телефоном:
+38(032) 227-32-77
+38(067) 679-35-66

Металокераміка


Отже, ми зважилися на протезування зубів. Вибрали матеріал і методику протезування. Стоматологічна клініка надала Вам чудового лікаря-стоматолога і чудового техніка, які подбали про те, щоб Ваші коронки були максимально наближені по кольору і якості до натурального зуба. Але є ще один важливий фактор, за яким Ви, дорогий пацієнт, і самі можете визначити, красиво чи ні, виглядають ці коронки у Вас в роті. Мова йде про двох методиках препарування зубів під повні коронки: з уступом і без уступу.

Що являє собою металокерамічна коронка? Це металевий каркас, відлитий за формою препарованого зуба, який облицьовують керамікою, підбираючи її колір ідентичним Ваших зубах у роті .. Керамічна коронка повинна відповідати всім вимогам, що пред'являються до цього виду творчості, які диктує сьогоднішня стоматологія. Коронка не повинна відрізнятися від природних зубів ні кольором, ні якістю, ні функціональними властивостями.

Керамічна коронка красиво лягла на уступ і прикрила собою край металевого каркаса. Домоглися двох позитивних ефектів - естетичного та функціонального. Адже тепер коронка впирається в зуб і не чинить тиску на ясна.

При установці мостовидного протеза з опорою на сусідні зуби, ми стикаємося з ще одним проблемним місцем. Це та частина протеза (проміжна), яка знаходиться безпосередньо над лункою від видаленого зуба. Коронка, яка знаходиться над дефектом, повинна так лежати над яснами, щоб не придавити ясна і в той же час не висіти над нею.

У випадку, якщо проміжна частина протеза буде щільно сидіти на яснах, то, по-перше, від довгого тиску на яснах з'являться пролежні, а по-друге, їжу, яка потрапить в цей проміжок вже ніколи не вичистити.

Який же вихід! Залишити щілину? А якщо це передній зуб?

Все-все пояснимо, не хвилюйтеся. Знаєте, там, де не видно, можна залишити і щілину, легше чистити буде. А ось, що стосується передніх зубів, то стоматолог неодмінно встановить проміжну коронку так, щоб вона лежала на яснах ніжно і з легким дотиком. Чому стільки зусиль? Звичайно з міркувань естетики. Чи буде потрапляти туди їжа? Буде, дивлячись Вам прямо в очі, відповідаємо. А за свої слова ми несемо відповідальність, адже за нашою спиною честь нашої стоматологічної клініки. Але її вичистити звідти легше простого. На які хитрощі йде стоматолог, щоб точно посадити проміжну коронку на ясна? Все геніальне - просто. Стоматолог садить протези на тимчасовий цемент з тим, щоб Ви тиждень інший до нього звикли. А коли знімає, перевіряє стан ясен. Якщо на яснах не має почервоніння і пролежня, то він сміливо фіксує протез на постійний цемент. Якщо ж він виявляє почервоніння, то може спокійно відкоригувати протез.  • Digg
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • TwitThis
  • VKontakte

* Сьогоднi iмплантологiя -
це гідна довiри тexнiкa
в стоматологii, яка вже змінила якість життя багатьом людям!

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

* Незабувайте чистити зуби двічі на день - це запорука здорової та красивої усмішки!

У Вас є запитання,
ми з радістю на нього відповімо!

2009-2018 Персона Люкс - стоматологічна клініка